Abonament

 

 
 • Dzienniczek samokontroli
 • Edukacja
 • Aktualności
 • Aplikacja mobilna
 • Rejestracja w przychodni
 • Komunikaty i przypomnienia
 • Kalkulator diet
 • Diety, zestawy posiłków
 • Statystyki, raporty
 • Lekarze HPF
 • Opieka lekarska

Pakiet

Bezpłatny

Korzystasz

bezpłatnie
Jak?

Pakiet

Rozszerzony

Pakiet

dostępny Promocja!
Jak?

Pakiet

Kompleksowy

Pakiet

dostępny
Jak?

PROGRAM

Diabetologiczny

Program

dostępny
Jak?

Jak korzystać z pakietów?

Pakiet Bezpłatny

Dla uruchomienia bezpłatnych usług wystarczy założenie konta i rejestracja na portalu monitorujcukrzyce.pl.

Jeżeli nie masz konta załóż je tutaj  Załóż konto.

System poprowadzi Cię przez tę procedurę. Warto wiedzieć, że dla pakietu Bezpłatnego wystarczy podać adres mail, imię i nazwisko. Jednak gdy zdecydujesz się w przyszłości na korzystanie z kolejnych funkcji abonamentów czy rejestracji u lekarza powinieneś uzupełnić dane osobowe o swój adres oraz nr Pesel. Dlatego przy tworzeniu konta najlepiej od razu uzupełnić te dane.

Pakiet Rozszerzony

Dla korzystania z funkcji pakietu Rozszerzonego należy mieć założone konto z danymi teleadresowymi i numerem Peselem.

Jeżeli nie masz tych danych i chcąc np. zarejestrować się u Lekarza lub wykupić abonament Rozszerzony system poleci Tobie te dane uzupełnić.

Uruchomienie tego zakresu usługi można dokonać on-line. Możesz to zrobić teraz!!!

Jeżeli nie masz jeszcze konta powinieneś je założyć tutaj   Załóż konto.

System poprowadzi Cię przez tę procedurę. Można też uzupełniać i poprawiać swoje dane przez kliknięcie na swoje Imię i Nazwisko w prawym górnym rogu ekranu gdy jesteśmy już zalogowani.

Po uzupełnieniu danych możesz wykupić abonament Rozszerzony wchodząc do zakładki „Inne" a potem „Wizyty lub Abonamenty" po zaznaczaniu terminu na jaki wykupujesz abonament przejdziesz do polecenia „Zapłać". Serwis korzysta z system płatności przelewy24.pl. Płatności dokonujemy tylko w ten sposób. Nie ma możliwości płatności za zamówione usługi przelewem czy przekazem pocztowy. Okres na jaki użytkownik może wykupić abonament jest 12 miesięczny, płatny z góry. Użytkownik może przez pierwszy miesiąc korzystać z funkcji bezpłatnie. Są też akcje promocyjne Serwisu gdy okresy bezpłatnego użytkowania są dłuższe.

Po realizacji płatności użytkownik otrzymuje automatycznie potwierdzenie zapłaty z wyszczególnieniem zakresu i terminu trwania usługi. Użytkownik otrzyma też niezwłocznie na podany adres mailowy fakturę.

Jeżeli posiadasz już aktywne konto w portalu monitorujcukrzyce.pl w każdej chwili możesz zmienić swój abonament klikając ten link -> Abonament

Pakiet Kompleksowy

Usługa inicjowana jest u lekarza w czasie wstępnej wizyty. Jeżeli chcesz skorzystać z usług pakietu Kompleksowego musisz posiadać konto Użytkownika i dane teleadresowe i Pesel.

Nie wystarczy tylko adres e-mail, imię i nazwisko. Jeżeli dane są niepełne system poleci Tobie je uzupełnić. System poprowadzi Cię przez tę procedurę. Można też uzupełniać i poprawiać swoje dane przez kliknięcie na swoje Imię i Nazwisko w prawym górnym rogu ekranu gdy jesteśmy już zalogowani.

Drugim warunkiem jest rejestracja i realizacja przez Ciebie wstępnej wizyty u Lekarza.

Rejestracji wizyty dokonujesz przez wejście w zakładkę „ Inne" następnie „Wizyty" . Należy wybrać odpowiedniego dla siebie Lekarza przez zaznaczenie konkretnej daty i godziny w udostępnionych wolnych terminach w jakich Lekarz przyjmuje.

Po zaznaczeniu terminu wizyty otrzymasz polecenie „Zapłać" . Serwis korzysta z system płatności przelewy24.pl. Płatności dokonujemy tylko poprzez ten sposób. Na razie nie ma możliwości zapłaty kartą, płacimy przelewem ze swojego banku. Po realizacji płatności użytkownik otrzyma automatycznie potwierdzenie zapłaty z wyszczególnieniem zakresu i terminu usługi. Fakturę lub paragon fiskalny Użytkownik otrzyma w trakcie wizyty u Lekarza.

System przypomni Użytkownikowi o planowanej wizycie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na dzień przed terminem wizyty.

Użytkownik telefonicznie może zmienić termin rezerwacji lub zrezygnować z wizyty.

Jeżeli Pacjent podejmie decyzję o zakupie abonamentu powinien w trakcie wstępnej, pierwszej wizyty wypełnić stosowną dokumentację i ją własnoręcznie podpisać. Z tą chwilą Lekarz może uruchomić w systemie HPF możliwość wykupu przez Pacjenta odpowiedniego do potrzeb abonamentu.

Jeżeli posiadasz już aktywne konto w portalu monitorujcukrzyce.pl w każdej chwili możesz zmienić swój abonament klikając ten link -> Abonament

Program Diabetologiczny

Serwis HPF udostępnia funkcje portalu do realizacji programów diabetologicznych.

Umowa pomiędzy Serwisem a podmiotem takim jak : Klinika, Uniwersytet, Fundacja, Przychodnia czy Lekarz, reguluje zakres Programu Diabetologicznego. To Lekarz Programu decyduje o naborze Pacjentów.

Możesz sprawdzić w serwisie czy jest dostęp do tego Programu przez wejście w zakładkę „Wizyty i Abonamenty" i spróbować zarejestrować się u Lekarza danego Programu. Powinieneś przed tym, jeżeli nie zrobiłeś tego wcześniej sprawdzić czy Twoje dane na Koncie Użytkownika zawierają adres i Pesel.

Jeżeli dane są niepełne system poleci Tobie je uzupełnić. System poprowadzi Cię przez tę procedurę. Można też uzupełniać i poprawiać swoje dane przez kliknięcie na swoje Imię i Nazwisko w prawym górnym rogu ekranu gdy jesteśmy już zalogowani. Jeżeli mimo to nie będziesz miał dostępu do rejestracji Lekarza Programu można spróbować kontaktować się z podmiotem realizującym dany Program przez podany w informacji o Programie adres czy telefon. Zwykle będą one w zakładce Oferta lub na stronie głównej w Aktualnościach.

Jeżeli posiadasz już aktywne konto w portalu monitorujcukrzyce.pl w każdej chwili możesz zmienić swój abonament klikając ten link -> Abonament